Udostępnij
Urządzony W Luksusowym Stereoskopowy Wzór Ścienne Dekoracyjne Półki Ścienne Panele Ścienne Gabinet Kawiarnia Pomnik Statuetka Wazon Uchwyty Do Przechowywania
Cena
zł104.64 -28 %
zł147.38
Dostępność W magazynie

Nazwa towaru:ścienne dekoracyjne półki

Materiał: Żywica

kolor:biały,złoty

Rozmiar:20.5x19x10.3cm(S),29x29x13.5cm(L)

Uwaga:rozmiar może być 1-3 cm błąd ze względu na pomiar ręczny, kolor może trochę się różnić w zależności od monitora.

Dziękuję Wam za zrozumienie.

można również śledzić na naszym sklepem tam ,aby być VIP-osobą,po prostu kliknij na dole przycisk "wykonaj", w głowie naszego sklepu.wtedy cena byłaby lepsza,i jeśli zrobiliśmy promocji, otrzymasz wiadomość na czas.

wysyłka 1.Wszystkie przedmioty zostaną wysłane pocztą w ciągu 5 dni roboczych, po tym, jak twoja płatność zostanie oczyszczona . 2.Nie możemy wysłać towar w weekend i chińskie święta. 3.Jeśli nie otrzymasz swoje produkty w rozsądnym terminie , skontaktuj się ze mną, pomogę Ci rozwiązać te problemy. 4.koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie,a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne, jeśli to się stało.Jesteśmy korekcja ustawień rodzaj transportu w zależności od kwoty zakupu , ale w granicach czasu transportowych. 5.Jeśli masz swój ulubiony kurier, proszę, skontaktuj się ze mną.

opinie 1.jesteśmy zależni od zadowolenia naszych klientów, aby osiągnąć sukces.Więc twoja opinia jest bardzo ważna dla nas. 2.Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów,prosimy zostawić nam aktywną informacje zwrotne,5 gwiazdek najlepiej, dziękuję.

3.skontaktuj się z nami przed wyjazdem każdy negatywny neutralny komentarz.Będziemy współpracować z państwem w celu rozwiązania wszelkich problemów.

Tagi: wykończenie ścian врума, dekoracyjne wiejska naścienna półka, nordic Wazon, ściana Макрама, rowerowa ryzyko, sculptur, naklejka na ścianę, pojedyncze półki dekoracyjne, magazyn etagere, wystrój domu.

marka Fala Ryzyko
Właściwe Miejsce salon
Styl Europa
Materiał Żywica
Kolor Biały,Złoty
Instalacja Montaż Naścienny
Rozmiar 20.5x19x10.3cm,29x29x13.5cm
korzystanie z 1 Ścienne dekoracyjne półki
korzystanie z 2 Uchwyty Do Przechowywania

Napisz opinię

Pokrewne produkty