Udostępnij
Darmowa wysyłka łożysko kulkowe niestandardowy 6207 motocykl łożysko wału korbowego średnica wewnętrzna 35 średnica zewnętrzna 72 grubość 14
Cena
zł14.46 -32 %
zł21.28
Dostępność W magazynie

Stary model 45TAC75B SUC10PN7B nowy model 45TAC75C SUHPN7C one są takie same i mogą być wybrane dowolnie. Łożyska kulkowe: z cech wysokiej precyzji, odwracalności i wysokiej wydajności, to dalsze rozszerzenie i rozwój skok śruby.Znaczenie tego opracowania polega na tym, aby przekształcić ruch ślizgowy skok śruby w toczeniem.Dzięki swojemu małemu oporowi tarcia łożyska są szeroko stosowane w różnych urządzeniach przemysłowych i precyzyjnych przyrządach.Zalety produktu: 1. Korzystanie z wysokiej jakości stali łożyskowej, bardziej odporną na uderzenia i powierzchniowe ścieranie. 2. ultra wysoka dokładność i wysoka prędkość. 3. niskie tarcie, długie życie i natychmiastowe przedstawienie konwersji dużej prędkości.

Doręczenia 1. globalne transportu. (za wyjątkiem niektórych krajów i APO / FPO) 2. po potwierdzeniu płatności, zamówienie jest realizowane w terminie. 3. wysyłamy towar tylko z potwierdzoną adresem zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy. 4. wyświetlany obraz nie jest prawdziwym projektem i przeznaczona jest tylko dla odniesienia. 5. serwis trakcie transportu świadczona przez przewoźnika, za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych.Czas dostawy może się różnić, szczególnie w święta. 6. Jeśli nie otrzymałeś towar w ciągu tego czasu, prosimy o kontakt z nami.Staramy się śledzić towar i odpowiemy jak najszybciej.Nasz cel to zadowolenie naszych klientów! 7. należnego statusu zapasów i różnicy w czasie, wybieramy wysyłać od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy. 8. nasz sprzedawca nie ponosi należności celnych przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za to.Wszelkie spory, wynikające z tego, są nieuzasadnione.Temat sprzężenia zwrotnego Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę dać nam 5 gwiazdek.Twoje zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Jeśli jesteś zadowolony z naszych projektów i usług, proszę, zostaw pozytywny komentarz i dodaj 5 gwiazdek.Jeśli masz jakieś pytania o naszym projekcie lub usługi, prosimy o kontakt z nami, przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów.Po otrzymaniu płatności damy ci pozytywną opinię.Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.Utrzymujemy wysoki standard jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim da nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twój problem.Jeśli nie wiemy, to problemu nie można rozwiązać!Zwrot i zwrot środków 1. od momentu uzyskania masz 7 dni, aby skontaktować się z nami, i 30 dni, aby go przywrócić.Jeśli jesteś właścicielem tej towarem niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie będziemy zwracać lub wymieniać ci jakiś produkt.bez wyjątków!Koszt wysyłki ponosi kupujący, jak i sprzedający. 2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i numer zamówienia. 3. Zwrócimy ci pełną wygraną po otrzymaniu oryginalnego towaru i opakowania, w tym wszystkie komponenty i akcesoria.I kupujący, i sprzedający anuluje transakcję Familylawineurope.eu.Alternatywnie można wybrać wymianę.

Tagi: Łożysko 6202z, Łożysko 6200, Łożysko 6203, kulowy niedźwiedź, niedźwiedzi plastik, Łożysko 6202, Łożysko 15x35x11, Łożysko 20x47x14, Łożysko 6000, Łożysko 6201.

marka JZN

Napisz opinię

Pokrewne produkty