Udostępnij
[EU] 400W 60V DC Switching Switching Power supply DC power S-400-60 6.6 frezarka CNC z jednym wyjściem Вспенивающая Młyn tnie grawer laserowy
Cena
zł94.97 -9 %
zł104.37
Dostępność W magazynie

1 x 400W 60V /6.6 A zasilacz

Wysyłka

Proszę, otwórz opakowanie i sprawdź, czy są jakieś uszkodzenia przed znakiem,jeśli są jakieś uszkodzenia, proszę, nie podpisuj i natychmiast skontaktuj się z nami.

Wysyłamy na całym świecie,ale jeśli urząd celny kraju jest surowa,to prosimy o kontakt przed złożeniem oferty cenę sprawdzić szczegóły i potwierdzający.

Płatność

Cła importowe,podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Te obowiązki odpowiedzialność kupującego.

Płatność musi być dokonana w ciągu 48 godzin po zakończeniu aukcji.

Problem I Opinie

Proszę dać nam szansę, aby rozwiązać każdy problem, gdy masz, dbamy o swoim problemie i postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby go rozwiązać.

Teraz mamy nowy członek ebay,i musimy zrozumieć obie strony.

Napisz do nas, zanim będziesz chciał opuścić żadnej negatywną opinię.

Zwrot

Każdy powód, niezbędne dla wszystkich zwrotów.Towar musi być w oryginalnym stanie i bez fizycznych uszkodzeń,kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie koszty wysyłki.

Gdy masz nawiązywanie i nie jesteś zadowolony z towarem lub jest to inny problem,jak złamana, proszę dać nam znać przyczynę szczegóły i podaj zdjęcia.

Kontakty

Witamy na całym świecie klient żąda i pytania,postaramy się zrobić wszystko, aby opinia e-mail klienta w ciągu 1-2 dni roboczych,jeśli nie pls sprawdzić skrzynkę pocztową ponownie.Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne.

Tagi: rd6018, laserowe grawerowanie papieru, wskaźnik laserowy, frezarka CNC, regulowany akcesoria zasilacz, włókna wycinarka laserowa, CNC, grawerowanie laserowe, акустовая pianka, ustaw źródło zasilania.

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Prąd Wyjściowy 6.6 A
Moc Wyjściowa 301 - 400 W
Częstotliwość Wyjściowa 85%
Typ Wyjścia Pojedynczy
Napięcie wyjściowe 60V
Numer Modelu 400 W 60 w
Dowód NIE

Napisz opinię

Pokrewne produkty