Udostępnij
Sprzedaż Hurtowa I Detaliczna Classic1Pc Stop Cynku Chrom Pralnia Pralka Kran Akcesoria Łazienkowe
Cena
zł26.19 -0 %
zł26.45
Dostępność W magazynie

Sprzedaż hurtowa fabryki

Wsparcie OEM & ODM

Wsparcie drop shipping

Handel Hurtowy I Promocji Handel Detaliczny Classic1Pc Stop Cynku Chrom Pralnia Pralka Kran Akcesoria Łazienkowe

Warunki Dostawy

Gwarantujemy wysyłkę w ciągu 48 godzin po potwierdzeniu płatności (za wyjątkiem dni świątecznych) wysłać towar ci w prezencie.

Nasze taryfy na dostawy obejmuje koszt wysyłki, przetwarzania, pakowania i związane z tym koszty pracy.

Wysyłamy towary na całym świecie z Chin.

Czas dostawy wynosi ok. Od 14 do 20 dni roboczych (wyłączając soboty i niedziele, święta) w większości miejsc w USA/Uk/AU

Proszę,skontaktuj się z nami, jeśli nie dostaniesz więcej dni roboczych, rozwiążemy ten problem w bardzo krótkim czasie.

Dla bezpieczeństwa produktu zalecane jest ubezpieczenie.

Klienci Międzynarodowi Uwaga

1. cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

2. proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

3. Wymiary rzeczywistego produktu może nieco różnić się od naszego opisu z powodu użycia różnych narzędzi pomiarowych.

4. informacja dla klienta z Rosji

Proszę, upewnij się, że podałeś nam swoje imię i nazwisko przy składaniu zamówienia, w przeciwnym razie twój паркл nie może być dostarczony.

5. informacja dla klienta z Brazylii

Proszę podać nam swój numer CPF podczas składania zamówienia.

6. aby kupić dźwig powiadomienie klienta

Jeśli kupisz kran zawiera węże, specyfikacja węża 1/2" domyślny rozmiar standardowy.

Jeśli potrzebujesz rozmiar węży US 3/8 "lub UK 3/8", proszę zostawić wiadomość w zamówieniu.

Płatność

Akceptujemy Alipay, West Union, Escrow, itp.

Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

Jeśli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności w ciągu 3 dni.

O Gwarancji

Wszystkie produkty znajdują się pod pięcioletnią gwarancją. (Z wyłączeniem akcesoriów).

Oferujemy darmową usługę naprawy problemu jakości w pierwszym roku po zakupie, reklamy, kupujący pokrywa koszt wysyłki na 2 sposoby.

Na części zamienne i akcesoria nie są objęte gwarancją.

Jeśli towar jest uszkodzony w dniu przyjazdu, klient ma 3 dni od daty otrzymania, aby wymienić go na nowy.Właśnie zapłacimy jedną wysyłki ładunek drodze z Chin do ciebie, a my wyślemy wymieniony jeden do lotniczą z Chin.Proszę, upewnij się, że wszystkie towary nie są uszkodzone i znajdują się w nadającym się do odsprzedaży stanie, gdy je otrzymamy.Proszę również zaproponować wysokiej jakości dowód problemy z jakością.

Proszę sprawdzić przesyłkę w dniu przyjazdu przed kurierem.Jeśli okaże się, że przesyłka jest uszkodzona lub urządzenie jest uszkodzone, proszę, trzymajmy się podpisać paczkę i skontaktuj się z nami jak najszybciej.Potrzebujemy również dowód od firmy kurierskiej, że paczka jest uszkodzona w dniu przyjazdu i wtedy możemy ponownie wymagać od przewoźnika odszkodowania.W przeciwnym przypadku nie przyjmujemy żadnych roszczeń odszkodowawczych od kupującego.Opinie I DSRs

Jesteśmy zależni od naszej reputacji i satysfakcji klientów, aby osiągnąć sukces.Dlatego wasze opinie i DSR bardzo ważne dla nas, tak jak najlepsze oceny DSR wpływają na nasze wyszukiwarce osób na alibaba.

Jeśli lubisz moje produkty, proszę zostawić mi dobrą opinię i ocenę 5 gwiazdek DSR " ".Twoja akcja pomoże nam oferować nasze mleko i chleb .Ja zrobię to samo dla ciebie .Jeżeli nie dać ci wystarczająco dużo powodów, aby uzyskać 5-gwiazdkowe oceny dla każdego DSR, proszę dać nam znać, jak możemy zarobić na swoje 5 gwiazdek, zanim wysyłać swoje wyniki!Zwrot I Zwrot Pieniędzy

Jako odpowiedzialny sprzedający, gwarantujemy swobodną wymianę lub pełny zwrot pieniędzy, jeśli towar jest uszkodzony.

Okres ważności wynosi 30 dni od dnia złożenia zamówienia, dlatego prosimy o poinformowanie nas o wadzie w góry, jak tylko go znaleźć.

My zwrócimy ci pieniądze, jeśli towar nie odpowiada opisowi lub jest on uszkodzony podczas transportu.

Możesz go zwrócić w ciągu 7 dni po otrzymaniu.

Ale koszt wysyłki nie podlega zwrotowi.

Towar musi być odesłany do nas w oryginalnym stanie w mailu z monitorujący numerem.

Każde pytanie ,które chcesz zadać, witamy na adres e-mail do mnie

Kontakty

Na wszystkie e-maile odpowiemy w ciągu 24 godzin.Jeśli nie otrzymałeś odpowiedź, uprzejmie prosimy o ponowne przesłanie wiadomości e-mail, a my odpowiemy jak najszybciej.Jeśli możesz napisz do nas i nie usłyszysz odpowiedzi, napisz jeszcze raz przez alibaba.E-maile są przetwarzane w ciągu 24 godzin w dni robocze.Pracujemy od poniedziałku do piątku w normalnym trybie.(Z wyjątkiem dni świątecznych)

Tagi: wannowe ścienne, umywalka ręcznie, korek do zlewozmywaka, kran do umywalki, zlewozmywak kran, led robinet, retro zawór do pralki, gwintownik, miski pralnia, mikser do łazienki.

Styl Pojedynczy Uchwyt Pojedynczy Otwór
Numer Modelu TB-001
Skorzystaj z Pralka
Materiał Rdzenia Zaworu Mosiądz
marka Смешители
Kończyć Polski Chrom
Materiał Obudowy Mosiądz
Materiał Uchwytu CYNK
Rodzaj Mocowania Montaż Naścienny

Napisz opinię

Pokrewne produkty