Udostępnij
Opowiadania w języku angielskim dla początkujących : nauczanie języka i materiały do nauki, Zajęć praca gramatyka i słownictwo czytanie
Cena
zł103.99
Dostępność W magazynie

Niezrównana kolekcja ośmiu niekonwencjonalnych i ciekawych opowiadań dla młodzieży i dorosłych uczących się.

"Uwielbiam pracę Ollie - i ty też!" Barbara Oakley, doktor filozofii, autor bestsellera "New York Times", "umysł do liczb".

Opowiadania w języku angielskim dla początkujących zostały napisane specjalnie dla uczniów od poziomu podstawowego do średniego poziomu, mające na celu dać poczucie osiągnięcia, a co najważniejsze - radości!Zestawione z A2-B1 europejskiego systemu opisu kształcenia układzie odniesienia, te osiem fascynujących opowieści jednocześnie będą bawić się i dadzą ci poczucie postępu podczas czytania.

Co daje ci ta książka?

* Osiem opowiadań w różnych ciekawych gatunkach, od science fiction i kryminalistów do historii i thrillera, co sprawia, że lektura fascynująca, podczas gdy uczysz się szeroki wachlarz nowego słownictwa.

* Kontrolowany język na swoim poziomie, w tym 1000 najczęściej występujących słów, aby pomóc ci pewnie postępu

* Autentyczne mówione dialogi, które pomogą ci nauczyć się konwersacyjne zwroty i poprawić swoje umiejętności konwersacyjne

* Zabawy!O wiele łatwiej jest nauczyć się nowego języka, kiedy można fajnie spędzić czas, a badania pokazują, że jeśli korzystają z czytaniem w obcym języku, nie miał zwykłego uczucia frustracji - " to jest zbyt trudne!"

* Przystępna gramatyka, tak, że uczysz się nowych struktur naturalnie, bez stresu

Starannie przygotowane, aby ułatwić naukę nowego języka, te historie zawierają w sobie najważniejsze funkcje, które wspierają i umocnienia postęp, w tym

* Słowniczek dla zaznaczonych pogrubioną czcionką słów w każdym tekście

* Dwujęzyczny lista słów

* Pełne streszczenie fabuły

* Pytania do zrozumienia po każdym rozdziale.

W rezultacie będziesz w stanie skupić się na tym, aby cieszyć się czytaniem, radość w ich poprawy słownictwa zakresowi i zrozumienia języka, nigdy nie czujesz się przytłoczony lub rozczarowany.Od science fiction do fantasy, przestępczości i thrillerów opowiadania w języku angielskim dla początkujących sprawią, że nauka języka rosyjskiego łatwe i przyjemne.

Uwaga wydawcy: nowe wydanie od października 2018 r. był wszechstronnie byd: to naprawia błędy tłumaczenia, zidentyfikowane recenzentów poniżej w poprzedniej edycji, i zawiera zupełnie nową opowieść.

Tagi: gramatyka, Premium, grammarly premium, angielski niemiecki szkolenia, językowa zeszyt, t-shirt z gramatyką, notatnik, word, podręczniki do nauki języka niemieckiego, notatnik słownika, grammarly.

Numer Modelu 9781473683495
Pochodzenie AU(pochodzenie)
Przedmiot nauka języka

Napisz opinię

Pokrewne produkty