Udostępnij
Wychylenia szklany zamek wodoodporny mechaniczny бесключевой zamek klawiatura hasło ogrodnicze brama dwuskrzydłowa otwieracz uchwyt
Cena
zł166.34 -5 %
zł175.10
Dostępność W magazynie

Przeczytaj przed złożeniem zamówienia

Sprawdź, jaki masz typ drzwi, i wybierz ten, który ci najbardziej pasuje.Uwaga: aby go zainstalować, trzeba wywiercić drzwi.

Cechy towaru.

- бесключевой zamek drzwi,długa rączka - wytrzymałe płytki ze stopu cynku i długopis; wewnętrzna okucia ze stali nierdzewnej - łatwy w obsłudze, nie wymaga klucza lub karty, zasilacza, baterii - czysto mechaniczne cyfrowa przycisk sterowania - Kod obsługuje 1-11 cyfr i nie секвенируется. - Instalacja na prawej lub lewej krawędzi drzwi - nadaje się do szklanych drzwi w biurach, salach lekcyjnych, mieszkaniach, domach, itp. - Nadaje się do grubości drzwi od 10 do 12 mm. Do grubsze, skontaktuj się z nami. - Łatwa instalacja, szybka praca, zewnętrzne stosowanie, wodoszczelny, wodoodporny, krem do opalania, ognioodporny, bez rdzy, - ochrona środowiska.Jak ustawić hasło: Panel ustawień znajduje się na tylnej stronie panelu przedniego.Zamek pokazano na rysunku. 1. gdy to zostanie wykonane, nacisnąć i obrócić okrągły otwór o około 180 stopni za pomocą narzędzi, jak opisano na rysunku poniżej, a następnie zaznacz kod.Należy pamiętać, że kod nie jest zamawiany.Na przykład hasło "1267",możesz kliknąć "7621+C", "2167+C", "6712+C" ...itp. Po otwarciu zamka.

Tagi: zamek do drzwi stodoły, Szklany zamek, my.zamek inteligentny, do zamku bramy, jak przezroczysty, żelazo bramy, mi pen xiaomi, zamek, prosty mechanizm zamka drzwi, klawiatura dostępu.

Pochodzenie CN(pochodzenie)
marka QHW
Numer Modelu Q219
Dowód CE

Napisz opinię

Pokrewne produkty