Udostępnij
Plastikowe Hantle Stojak Fitness Waga Urządzeń Siłowni Przechowywania Połączenie Stałe Uchwyt Hantle Ćwiczenia Sportowe Akcesoria
Cena
zł33.92 -27 %
zł46.48
Dostępność W magazynie

Cechy:

Dostępne są 3 poziomy, a w każdym z nich znajduje się 120-funt hantle.

Wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości, posiada wysoką wytrzymałość współczynnik wagi, znacznie przewyższając inne podobne regały na rynku.

Trzymaj hantle zorganizowane i z dala od przeszkód między treningami.

Dane techniczne:

Materiał: plastik

Waga одноярусного przechowywania: 120 kg

Zastosowanie: do przechowywania hantli

Kolor produktu: czarny

Rozmiar produktu: 310 x 290 x 10 mm/12,2 x 11,4 x 0,39"

Waga: 468 g

2 x stojaki na hantle talerze

3 x pręty podporowe

1 x opakowanie śrub

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymasz swojego zamówienia po 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Będziemy go śledzić swoje zamówienie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. Czas Dostawy:

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni na zwrot od daty jego otrzymania.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!

Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Familylawineurope.eu.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane. 1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe części (za wyjątkiem części, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo używane po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI ZA POMOCĄ

OKRES GWARANCJI UPŁYNĄŁ.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Familylawineurope.eu!Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna.Prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli spełnić twoje zadowolenie.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Tagi: aerobic akcesoria siłownia, uchwyt wagowych płytek, uchwyt hantli, hantle, ćwiczenia na nogi, Kettlebell 16 kg, wagowe płytki goldsgym, wspornik hantle, pionowy regał wagowej, waga sprzętu fitness.

Właściwe Sprzęt Fitness Inne
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu Stojak Na Hantle

Napisz opinię

Pokrewne produkty