Udostępnij
1 Zestaw Металлорежущий Arkusz Z Podwójną Głowicą Клеватель Piła Nóż Zestawy Narzędzi Wiertło Końcówka Narzędzia Skrawające Akcesoria
Cena
zł87.43 -15 %
zł104.07
Dostępność W magazynie

Nowy dwugłowy шпонорез-to produkt, który przeszedł szereg ulepszeń; to narzędzia tnące, agregat elektrycznymi i pneumatycznymi wiertła; może ciąć blachy o grubości do 2 mm (w tym stal, miedź, aluminium, stal deskę);podczas cięcia tępym cięcia do drugiego końca kontynuować cięcie, niezależnie od tnących policzków lub powierzchni, można łatwo wyciąć różne linie proste, krzywe, łuki lub inne błędy o nieprawidłowym linie i kształty.

W połączeniu z cienką płytką otwór frezu może cięcia 55 mm -260 mm standardowy okrągły otwór;ten produkt jest lekki, mały rozmiar, łatwy w obsłudze i inne cechy, jest idealnym narzędziem do naprawy samochodów, produkcji blach i rozwoju nowych produktów.

Wytnij dobry kolega; do momentu, gdy za pomocą wiertła można swobodnie ciąć każdy cienki metal, dowolny kształt.

Wymagania dotyczące działalności i części zamienne: ostrze noża starannie дозаправлять, zwłaszcza aluminium rozcięcie szczególnie ważne;pierwsze elektryczne wiertło, po ciąć, koniec wyjścia po pierwszym wiertła;Ciie baru frezu gdy okres trzeba ciąć prostopadle do workpiece, kotor trzeba ciąć, w przypadku, gdy mocno złamać łamaną głowicę.

Wymiana trzpienia: otwórz pokrywę, zdejmij nakrętkę, poluzować śrubę, wyjąć trzpień ustalający z szczypce, zaznacz ramkę na miejsce i dokręcić śruby.wymiana uchwytu noża: wykręć компрессионную pokrywę przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, załóż nowy uchwyt noża.

Instrukcje открывалке do blachy

W wyposażeniu cienkiej płytkowej otwieraczem otworów najpierw włóż przedni koniec wiertła i frez w otwór otwieracze otworów, połącz frez z wiertłem i bezpiecznie zamocować go, a następnie dokręcić trzy laski i głowy śruby stojaka, aby otwór otwieracze otworów nie zsunął jej.Podłącz linię w lewo, w prawo, w kwadratowy otwór półki, trzymając trzpień w lewo-w prawo w górę.

W końcu ustawić i dokręcić śrubę gramatura - -górnej części według wielkości łuku, który trzeba wyciąć, aby zapewnić dokładność wyciąć otwór.

Odciąć standardowy łuk, arkusz powinien być używany, aby odsłonić otwór, aby zapewnić, że łuk gładki i piękny rozdział, musi również pracować na pierwszym сверле 3 mm z gniazdami oczu, i wtedy wiercić otwór 12 mm, bit w otwór wewnątrz i na zewnątrz okręgu rozcięcie.

Materiał: Stop + Plastik

Kolor: Srebrny + Czarny

Średnica maszyny: 51 średnica

Okrągła prędkość: 1500 - 3000rpm

Minimalny promień cięcia: 12 mm

Kompatybilny z: pasuje do każdej wiertarki elektrycznej

Maksymalna grubość cięcia: blacha stalowa 1,8 mm, ze stali nierdzewnej 1,2 mm.

miedziana/płyta aluminiowa 2mm, tworzywo sztuczne/płyta pilśniowa 2mm

Zawartość opakowania: 1 x maszyna

1 x reset narzędzia

1 x uchwyt palnika

1 x klucz sześciokątny

1 x plastikowy uchwyt

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

Tagi: cwani, metalowy клеватель, wyciąg wodno-kanalizacyjnych, instalacja powietrza doładowującego, elastyczne urządzenie ekranowe, wiertarska polerowanie, zestaw biżuterii z камеей, separacja, uchwyt gniazda, wierzchołek to jest świetne.

DIY dostawy Maszyna do obróbki drewna
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Dowód NIE

Napisz opinię

Pokrewne produkty