Udostępnij
Acer Iconia Tab A1-810 A1 810 A1-811 A1 811 wyświetlacz LCD ekran panelu monitora wymiana modułu
Cena
zł76.13
Dostępność W magazynie

Opis:

* Kompatybilny z:A1-810

* Rozmiar: 8,0 cm

* 100% testowane przed wysyłką

Ostrzeżenie:

*Podręcznik instalacji nie wchodzi w zakres dostawy, nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia spowodowane instalacją tego akcesorium,proszę, upewnij się, że wiesz, jak ustawić go przed zakupem, Dzięki za dobre zrozumienie!

*Jesteśmy po prostu w stanie zagwarantować, że ten, który masz, będzie kompatybilny z twoim tabletem,

*Proszę, nie kupuj, jeśli nie akceptujesz zgodny digitizer ekran dotykowy klasy A+ z różnymi numerami przewodów elastycznych, tak jak nasza nazwa/opis/фотостаты brakuje na rynku, dzięki!

1.każdy ekran testowany przed wysyłką & 100% pracuje;napraw/wymień stary, uszkodzony, wadliwy,uszkodzony wadliwy ekran. 2.po otrzymaniu towaru nie drzyj folię, nie należy przyklejać klejem na plecach, najpierw sprawdź samochód, zdjąć stary ekran, włóż nowy ekran i sprawdź, normalna czy czułość.Proszę, nie zapomnij, aby najpierw spróbować samochód.Upewnij się, że jakość jest w porządku.Instalacja again.it łatwo spalić płytę główną i ekran, nie ponosimy odpowiedzialności. 3.przed próbą podłączenia zasilanie musi być wyłączone ,w przeciwnym razie łatwo spali płytę główną i ekran.Jeśli to się nie uda, nie będziemy ponosić odpowiedzialności.

Szczegóły produktu:

Tagi: tabletka supra, a1 811 acer, telefon komórkowy, acer iconia tab 511, podstawka do iphone 7, 7 ekran hdmi, Икония, ekran acer iconia, w700, acer iconia w510.

Rozmiar Wyświetlacza 7~10 cali
Typ Produktu Płaski tablet

Napisz opinię

Pokrewne produkty