Udostępnij
Nowy Automatyczny Dozownik Pasty Do Zębów Szczoteczki Do Zębów Ścienny Dozownik Pasty Do Zębów Leniwy Dozownik Akcesoria Łazienkowe Automatyczny Zestaw
Cena
zł14.92 -27 %
zł20.71
Dostępność W magazynie

Nowy automatyczny dozownik pasty do zębów szczoteczki do zębów ścienny Dozownik pasty do zębów leniwy dozownik akcesoria łazienkowe automatyczne wybieranie cechy 1. oszczędny mały korpus, praktyczny i łatwy w użyciu 2. Miękki i elastyczny interfejs, odpowiedni dla wszystkich rodzajów pasty do zębów 3. Wymienna konstrukcja dla łatwego czyszczenia i uporządkowane wnętrza 4. Brak wolnej od gwoździ zabudowy muru 1. Twórcze małe ciało, praktyczne i wygodne 2. Miękki i elastyczny interfejs, odpowiedni dla wszystkich rodzajów pasty do zębów 3. Wymienna konstrukcja dla łatwego czyszczenia i uporządkowane wnętrza 4. No nail-free instalacja muru specyfikacja nazwa: Punch-free automatyczna pasta do zębów waga: 129g materiał: no trace glue + ABS instalacja: punch-free instalacja kolor: biały/szary/różowy funkcja: automatyczna pasta do zębów, wodoodporny tytuł: Punch-free automatyczna pasta do zębów waga: 129g materiał: no trace glue + ABS instalacja: punch-free instalacja kolor: biały/szary/różowy funkcja: automatyczna pasta do zębów, wodoodporny Uwaga: · dokładny pomiar ręcznerozmiar może mieć jakieś błędy.Rzeczywisty rozmiar zależy od rzeczywistego produktu. · Z powodu różnych warunków oświetlenia i fotografowania kolor zdjęcia może nieznacznie różnić się od rzeczywistego produktu.Proszę odnieść się do rzeczywistego produktu. · Rzeczywisty rozmiar ręcznego pomiaru może mieć jakieś błędy.Rzeczywisty rozmiar zależy od rzeczywistego produktu. · Z powodu różnych warunków oświetlenia i fotografowania kolor zdjęcia może nieznacznie różnić się od rzeczywistego produktu.Proszę odnieść się do rzeczywistego produktu.

Uwagę,że zamówienie jest mniej niż 5 dolarów, będziemy wysyłka pocztą Chin zwykły mały pakiet plus lub Cainiao super Economy.ale prędkość jest taka sama przyjedzie na czas.zamówienia więcej niż $ 5 mogą być śledzone.Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami .

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu dostępna przez firmę i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.

6. Jeśli nie otrzymasz swojego zamówienia po 45 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Będziemy go śledzić swoje zamówienie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. Czas dostawy:15-55 dni.do 60 dni,proszę nie otwierać spór.

8.Jeśli nie otrzymasz go na czas,skontaktuj się z nami, aby reufnd lub wysłać nowy pakiet.

Tagi: stojak na szczoteczki do zębów, zestaw szczoteczek do zębów, ząb щеткодержателя, zestaw śrub ochronnych, zestaw woskowych maszyn, zestaw mini-sweep, automatyczny dozownik pasty do zębów, 5 uchwyt na szczoteczki do zębów, do pasty do zębów, zestaw zaworów m7.

Materiał Inne

Napisz opinię