Udostępnij
1000szt 0.79"Inch Scratch Off Stickers Round 20*20mm silvery Blank For Secret Code Cover Home Game Wedding Message
Cena
zł30.83 -10 %
zł34.26
Dostępność W magazynie

1000 szt. 0.79"cali skrobanie naklejki okrągłe 20*20 mm srebrny pusty tajnego kodu pokrywa strona główna gry ślubna komunikat

1000 szt. 0.79"cali skrobanie naklejki okrągłe 20*20 mm srebrny formularz do tajnego kodu okładka strona gry ślubna komunikat plac mapa doładować kartę cyfrowe hasło nadrzędne srebrny warstwa od góry można zdrapać, tylna strona z самоклеящимся Scratch-naklejki są zwykle używane do kart, haseł, numerów kart, kart doładowania konta, gry w karty, zdrapki i tak dalej.Każdy, kto chce ukryć poufne treści, może z niego skorzystać!Łatwy w obsłudze i skrobać.

Proszę, skontaktuj się z nami przez Internet dla masowego zamówienia.My dostarczymy towar w jak najkrótszym czasie.Proszę zwrócić uwagę na czas przybycia towaru, należy zwrócić uwagę na numer telefonu do lokalnego urzędu pocztowego i innych szybkich firm.Niektóre kraje mogą opóźnić czas dostawy.Prosimy o kontakt z nami czas.Dziękuję.

Tagi: gry ślub, gry ślubne na jeziorze, 100 anime wiadro lista, tag naklejki nfc, zadrapanie naklejka, zadrapanie karty, kodowa puzzle, Sekret, kodowanie gier, okrągła naklejka z rysami.

Wiek >6 LAT
Materiał Papier
Цвет1 SREBRNY
Rozmiar 20mmx20mm
Numer Modelu 20*20mm
Forma Przez CAŁY

Napisz opinię

Pokrewne produkty