Udostępnij
5szt CPAP filtr wirusowe i powietrzno-małe alergeny CPAP bakteryjne wirusowe filtr do Cpap BiPAP wąż bezdech senny, chrapanie
Cena
zł57.63 -31 %
zł84.73
Dostępność W magazynie

1.SUPER CZYSTE POWIETRZE.Filtry te aktywnie oczyszczają powietrze wychodzące z maszyny CPAP lub BiPAP, pracuje w połączeniu z wbudowanymi filtrami maszyn, zapewniając wyjątkowo czyste powietrze w ciągu całej nocy i pomaga chronić je od es i bakterii.

2.NAJLEPSZY WYBÓR DLA ALERGIKÓW.Nasze filtry Cpap / Bipap-idealne dla użytkowników terapii snu, skłonność do choroby lub alergie.

3.OBSŁUGUJE SILNY STRUMIEŃ POWIETRZA.Niski opór przepływu gazu oznacza, że użytkownik zapisuje silny strumień powietrza wydobywający się z maszyny CPAP/BIPAP.

Bakteryjne filtr do maszyny CPAP/BIPAP szybko i łatwo się montuje i zamiana - po prostu przymocuj filtr do swojego samochodu między otworu wylotowego powietrza i standardową słuchawką CPAP.

5.JEDNORAZOWE FILTRY.Nasze filtry trwać średnio 4-6 tygodni, zanim trzeba będzie wymienić, jednak swoje filtry mogą trwać dłużej lub krócej w zależności od warunków środowiska.Należy je wymieniać za każdym razem, gdy Biały materiał filtracyjny zaczyna wyglądać brudny.

Tytuł:filtr CPAP

Typ: filtr CPAP

Tryb pracy: CPAP

Numer modelu: CPAP bakteryjne wirusowe filtr M1

Zakres ciśnień: 4-30 cmH2O

Produkt: bakteryjne wirusowe filtr CPAP

Funkcja: filtr wirusowych i powietrzno-ścieka alergenów

Skuteczność Filtracji: 99,99%

Funkcja: wysoka jakość, łatwy w użyciu

Zgodność z: maszyny CPAP, APAP, BPAP

rozmiar:

Połączenie maszyny średnica wewnętrzna: 13 mm długość: 25 mm

Średnica zewnętrzna połączenia węża: 15 mm długość: 22 mm

Materiał:plastik

kolor:jasny zielony

Zawartość Opakowania:

5 * CPAP-filtr

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

Tagi: oczyszczacz cpap, maska do makijażu, europejski spadochroniarz, cpap, pozbywać się maskę, wąż cpap, bezdechu sen, books pok, znasz drogę, czapka pokładowy.

światło Nie Jest Wyposażone W
Dowód NIE
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty