Udostępnij
100pcs nylon, plastik 2 mm Otwór thinkness 1.2-1.7 mm PCB płytka drukowana dystansowe konfrontacja stałe zaciski blokada zatrzaskujące się stojaki H=10,5 mm
Cena
zł57.06
Dostępność W magazynie

100szt

Płytki drukowane PCB nylonu o średnicy otworów 2.0 mm

Zaciski zatrzaskujące się słupki dystansowe stałe zaciski

H(A)=10,5 mm

Specyfikacja Kolor: Naturalny Materiał Zapięcie: Nylon 6.6 (Poliamid 6.6)

Ocena palności: UL94V-2 A=odległość deska Prasowania:10,5 mm lub deski z thinkness 1,2-1,7 mm, Średnica otworu płytki drukowanej 2,0 mm

Termin Dostawy

Towar zostanie wysłany w ciągu 1-2 dni roboczych po otrzymaniu płatności.Wysyłamy towar pocztą lotniczą poczta Wieloryba i EMS.

Proszę, upewnij się, że twój adres jest poprawny.

Klienci międzynarodowi, uwaga: czas dostawy zależy od miejsca docelowego i innych czynników, może to potrwać do 10-30 dni, proszę uzbroić się w cierpliwość do przyjazdu.

Międzynarodowe Kupujący – Proszę Zwrócić Uwagę:

Cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji / zakupu

Zasady zwrotu

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu, proszę wysłać nasz produkt z powrotem do nas.Należy zwrócić mail koszty wysyłki.Po tym jak otrzymamy nasz produkt, zobowiązujemy się do zwrotu 100% swoich pieniędzy.

Jeśli produkty są połamane przed przyjazdem do ci, musisz zrobić, to zrobić zdjęcie, aby pokazać nam nasz zepsuty produkt.Zobowiązujemy się do zwrotu 100% swoich pieniędzy.

Jeśli nie możesz odebrać towar w ciągu 40 dni, prosimy o kontakt z nami, zobowiązujemy się do zwrotu 100% swoich pieniędzy.

Tagi: drukowanie pcb, plastikowa podkładka, plastikowa uszczelka m3, ABS z tworzywa sztucznego uszczelka płytki drukowanej, zacisk płytki drukowanej, podkładka gumowa płaska, nylonowa uszczelka m3, dystansowe, konfrontacja pcb, uszczelka m3.

DIY dostawy ELEKTRYCZNY

Napisz opinię

Pokrewne produkty