Udostępnij
JAKCOM ET Non In Ear Concept słuchawki lepiej niż słuchawki bezprzewodowe bts etui ugreen oficjalny sklep słuchawki przewodowe air pro 3
Cena
zł45.07
Dostępność W magazynie

JAKCOM ET opis produktu

JAKCOM ET Non-In-Ear Concept zestaw słuchawkowy

Non-In-Ear | zastosowanie dla lewego i prawego ucha | wysokotonowy ucha reflex | najniższe basy kostna przewodność

Z charakterystycznym wzorem przyszłość już nadeszła

Non-in-ear awangardowy design, który tworzy nową koncepcję bezprzewodowych słuchawek

Mini-kostna, przewodność, aby cieszyć się gamą

Wbudowany głośnik mini-przewodnictwo kostne nowej generacji, aby skutecznie odzyskać poczucie przestrzeni dźwięku;

Dzięki zasadzie na przewodnictwo kostne nadal można usłyszeć dźwięk odtwarzany w słuchawkach, nawet w hałaśliwym otoczeniu .

Odkryty przewodu słuchowego, ucha reflex

Wyposażony w саморазвивающимся głośnikiem OGS auricle reflex JAKCOM, tak, że można usłyszeć dźwięk przestrzenny bez zmniejszenia głośności dźwięku i jakości tonu, jako zdrowego i bezpiecznego.

Wieloskładnikowy redukcja szumów, połączenie wysokiej rozdzielczości

Wielokierunkowy mikrofon, всенаправленное wielokrotne redukcja szumów zapewniające pełny dwukierunkowy HD-połączenie w różnych środowiskach.

Brak uczucia zmęczenia, nie męczy cię już od dawna

Połączenie tej konstrukcji nośnej konstrukcji i nie-ucha konstrukcji otwartej, całe ciało ma masę 8 g, odpowiednik tylko kawałek gumy do żucia, nie ma ciśnienia noszenia.

Symetryczny design, odpowiedni dla lewego i prawego

5 mm, cienka obudowa, prosta symetryczna konstrukcja dla łatwego noszenia na lewym i prawym uszach lub wsporniku punktów.

Nowy Bluetooth, w pełni kompatybilny

Nowa generacja chip Bluetooth 4.1, które są w pełni kompatybilne z różnymi urządzeniami, dostępnymi za pomocą Bluetooth.

Сверхдлинное czas pracy baterii, wyświetlacz zasilania

Akumulatora 70 ma, 120-godzinny tryb gotowości, 6-godzinny ciągły wywołanie, 1-godzinna pełna szybkie ładowanie i obsługa wyświetlacza zasilania iPhone i iPad.

Bardziej uniwersalny, wielofunkcyjny

Może połączenie dwóch urządzeń Bluetooth jednocześnie i przełączać się w dowolnym momencie, skutecznie zwiększając wydajność pracy.

Nie bój się wyzwań, odpowiadaj spokojnie

Wodoodporna i pyłoszczelna-klasa IP54, zintegrowane obudowa bez spawania; niezależnie od tego, jak ciężkie środowisko, JAKCOM ET będzie twoim dobrym pomocnikiem.

Klasyczne sterowanie, proste, ale doskonałe

Włączanie / wyłączanie, odtwarzanie / pauza, odbierz / zakończ, odchylenie / ponowne wybieranie, Zwiększenie głośności, poprzedni utwór, Zmniejszanie głośności, Następna piosenka

Pakiet

= Często Zadawane Pytanie

Płatności akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.Zamówienie zostanie automatycznie zamknięty w przypadku, gdy kupujący nie płaci go przez 20 dni.Jeśli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności w ciągu 3 dni.

Opakowanie Non-In-Ear Concept Słuchawki Pakowania Szczegóły:

Wewnętrzna biała skrzynia: blok G. W wynosi około 32 g, Rozmiar bloku-14 cm x 10 cm x 5 cm;

Zewnętrzna brązowa skrzynia: blok G. W około 6046g, rozmiar bloku 53cm x 29cm x 37cm , maksymalny z zestawem słuchawkowym koncepcji Non-In-Ear 168pcs

Przekazywanie na całym świecie dostawy. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO) zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.Przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.CZAS ŚWIADCZENIA USŁUGI TRANZYTU jest określana przez przewoźnika i nie zawiera weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!Z uwzględnieniem dostępności na magazynie i różnic w czasie wysyłamy towar z pierwszego dostępnego magazynie do natychmiastowej wysyłki.

Opinie wczesne potwierdzenie kupującego będzie wysoko ocenione po otrzymaniu towaru.Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej działalności, serdecznie zachęcamy was zostawić pozytywny komentarz, jeśli jesteś zadowolony z naszym towarem i usługą.To zajmuje tylko 1 minutę,ale ta 1 minuta jest dla nas niezwykle ważne.Proszę, skontaktuj się z nami przed wyjazdem negatywny lub neutralny komentarz.Będziemy pracować z wami, aby rozwiązać każdy problem, dopóki nie jesteś zadowolony z nami.Dziękuję za zrozumienie!

Tagi: bateria ugreen bluetooth, 70май, Telefon 5g, 3 powietrze, bluetooth odbiór, 150psi, oficjalny sklep ugreen, air fits pro, UGREEN, słuchawki Ugreen iphone.

Najlepszy mecz dla Przypadek
Dane techniczne Z Mikrofonem
Liczba Kierowców 1
Sposób Ładowania Kabel
Gorąca wyprzedaż z Bezprzewodowy
Przycisk Sterowania TAK
Obsługa Kart Pamięci No
Aplikacja wsparcia TAK
Czułość 125 db
Wersja Bluetooth 4.1
Wodoodporny TAK
Materiał Uszczelek Do Słuchawek Silikon
Styl Zaczepu Na Hak
Długość Linii 0m
Materiały informacyjne Bezprzewodowy
Z Mikrofonem TAK
Zakres Impedancji do 32 Ohm
Funkcja Słuchawki Dla Dzieci
Typ Wtyczki NIE
Zakres Pasma Przenoszenia 5 - 46500Hz
Zasada Вокализма Kości Przewodność
Całkowite Zniekształcenia Harmoniczne 0.06%
Regulator Głośności TAK
Lista Pakietów Kabel Do Ładowania
Numer Modelu ET
Bezprzewodowy Typ Bluetooth
Kodeki Apt-X
Aktywna Redukcja Szumów TAK
marka jakcom
To bezprzewodowe lącze TAK
Typ Słuchawek Półotwarta
Złącza USB
Rodzaj Magnesu Inne
Opór 16
Promocja za pomocą Sklep

Napisz opinię

Pokrewne produkty