Udostępnij
1000base 1.25 G SC Симплексный tryb światłowodowe 4port RJ45 Enternet Media Converter Netlink konwerter światłowodowy urządzenie nadawczo-odbiorcze 20 km
Cena
zł100.03
Dostępność W magazynie

1000base 1.25 G SC Симплексный tryb światłowodowe 4port RJ45 Enternet Media Converter Netlink konwerter światłowodowy nadajnik 20 km

Zapewniam was, że jakość naszych produktów gwarantuje to, że damy ci najlepsze usługi, zapewniamy najlepszą szybką dostawę, najbardziej bezpieczny sposób dostawy towaru w swoje ręce!Jeśli masz jakieś pytania po otrzymaniu produktu lub mają problemy z jakością, proszę, nie panikuj, nie wahaj się złożyć spory, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta damy ci najbardziej zadowalająca odpowiedź!Szczęśliwego zakupy, dziękuję bardzo

Atrybuty produktu 10/100/1000 Mbit / s adaptacyjny gigabit Ethernet media converter korzysta z technologii przełączania w celu wykonania konwersji multimediów.Jest on zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab.Obecnie obsługuje dwa rodzaje медиасетевых połączeń: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T oraz 1000Base-SX/LX, wzajemnie przekształca sygnały elektryczne skręconych par 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T z optycznymi sygnałami 1000Base-SX/LX.Obsługuje transmisję w многорежимном dwukrotnym włóknie, однорежимном dwukrotnym włóknie i однорежимном pojedynczym włóknie.Cechy Wsparcie wzajemnej konwersji między adaptacyjne 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T z 1000Base-SX/LX 10/100/1000M медиаконвертером z gniazdem SFP dostępna jest obsługa pełnego dupleksu i полудуплекса i jego automatyczne wykrywanie obsługa automatyczne wykrywanie MDI/MDI-X, ułatwiająca uruchomienie i instalację systemu wsparcie dla transmisji nadzwyczaj długich pakietów VLAN

Opcja

Dane techniczne

Tryb dostępu

Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s

Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit E thernet

Długość fali

1310nm/1550nm

Zasięg transmisji

многорежимное podwójne włókno: 220 m (62,5/125 µm)/550 m (50/125 µm)

однорежимное podwójne włókno: 20/40/60/80 km

single-mode pojedyncze włókno: 20/40/60/80 km

Kategoria-5 skręconych par: 100m

Port

Jeden port RJ45: do podłączenia c do skręconą ust kategorii STP/UTP-5

Jeden port optyczny: многорежимное podwójne włókno: SC/ST/FC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

Single-mode podwójne włókno: SC/ST/FC/LC(SFP) (9/125 µm)

Single-mode pojedyncze włókno: SC/ST/FC/LC(SFP) (9/125 µm)

Konwersji środki

Konwersja nośników

Ber

Czas bezawaryjnej pracy

100 000 godzin

Dioda led

Moc (źródło zasilania), FX LINK (optyczne działanie komunikacji), TP LINK1000 (TP cable rate1000M), TP LINK100 (TP cable rate 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Źródło zasilania

Średnica: wejście AC90~264V/DC100~380V, wyjście 5V2A

Średnica: wejście AC90~264V/DC100~380V

Pobór mocy

5 W

Temperatura pracy

-10~55ºc zabija

Wilgotność robocza

5%~90%

Utrzymanie temperatury

-40~70ºC

Utrzymanie wilgotności

5% ~ 90% неконденсирующееся obraz

1.DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy. 4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych. 5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie. 6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta! 7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy. 8.czas dostawy:

Jeśli twój ładunek waży do 20 kg lub powyżej, lub potrzebujesz większą ilość, prosimy o kontakt z nami lub napisz do nas na e-mail, będziemy dostarczać państwu nowych specyfikacji opakowania, a następnie postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby zaoszczędzić pewne koszty transportu dla ciebie, i aby cena produktu mogła przynieść jakieś korzyści!

Jesteśmy dużymi firmami produkcyjnymi grupy w Chinach, sprzedajemy przez Alibaba, jest tylko cel ,to lepiej promować nasze produkty,wszystkie nasze produkty są dostarczane bezpośrednio z fabryki, prosimy o kontakt z nami , mamy nadzieję, że ustanowienie długoterminowych przyjazne i wzajemne relacje współpracy między sobą !

Tagi: włókna urządzenie nadawczo-odbiorcze, sieć kablowa, konwerter oprico netlink, światłowodowy konwerter rg6, światłowodowy przełącznik sieciowy, simplex plus, kablowy энтернет, światłowodowy zewnętrzny, modem światłowodowy netlink, optyczny rj45.

Ilość 2szt
Optyczny tryb Симплексный tryb
Klasa ochrony Ip40
Temperatura Pracy -40°C~85°C
miejsce pochodzenia towaru Chiny
marka ZHWCOMM
Siła 5W
Oceń 10/100/1000m
Numer Modelu włókna медиаконвертер
Optyczny długość fali 1310nm/1550nm

Napisz opinię

Pokrewne produkty