Udostępnij
Silikonowy przenośny składany lunch-box ekologicznie czystej żywności silikon kuchenka mikrofalowa lunch-box akcesoria Kuchenne
Cena
zł22.42 -39 %
zł36.77
Dostępność W magazynie

mój przyjacielu , wiesz, jaki materiał jest używany dla dziecka smoczki z najwyższymi standardami cywilnej higieny w świecie?

Co to jest suplement silikon? ?

Żel krzemionkowy do żywności jest nieorganiczny polimerowa koloidalnego materiał uzyskany поликонденсацией kwasu krzemowego.Głównym składnikiem jest SiO2~nH2O, jego zawartość powyżej 98%, jest nietoksyczny i niegustowny, a jego właściwości chemiczne są stabilne.Oprócz gryzienie i fluorowodorowy kwas w normalnych warunkach.Nie wchodzi w reakcję z kwaśne lub alkaliczne sole.

Po czyszczeniu i sterylizacji dobry żel krzemionkowy może być bezpośrednio wymieszany z żywnością i lekarstwami, aby zapewnić, że żywność nie jest już mokra i spożywane wraz z pokarmem, bez żadnych toksycznych efektów ubocznych na organizm człowieka.

Przemysł spożywczy Silikonowa składana miska

To praktyczne i wygodne, przyjazne dla środowiska Silikonowa składana miska, domowe przechowywanie, podróż i podróże, sport na świeżym powietrzu, to będzie dobry wybór, składany mały rozmiar, łatwy do przenoszenia.

FDA certyfikat, prawdziwy żywności materiał

Wyroby silikonowe są w pełni zintegrowane w nasze życie.To jest bardzo bezpieczny, minimalizuje użycie jednorazowych wyrobów z tworzyw sztucznych i daje nam wspaniałą środowisko.

opis produktu:

Materiał: żywności, jakości żywności silikon+PP (pokrywa skrzyni)

Styl: prostokątny, okrągły

Odporność na temperatury: -40°~230°

Bezpieczeństwo żywności materiał, brak bisfenolu A, brak szkodliwych substancji

(Rozmiar i kolor są szczegółowo opisane na rysunku poniżej)

Cechy:

1. Wysoka temperatura i niska temperatura, można umieścić go w kuchence mikrofalowej lub umieścić w lodówce.

2. żywności materiał silikon, nie zawiera bisfenolu A, żadnych szkodliwych substancji, można go używać z ufnością.

3. Łatwe do czyszczenia, антипригарный silikonowa, wielokrotnego użytku.

4.It to nie tylko łatwo tolerowane, ale i nigdy nie odkształca się, nie blaknie, odporny na korozję, starzenie i trwałe.

Zawartość produktu: 1 szt. Silikonowa składana miska

Tagi: Ekologiczny, czarne pudełko na lunch box, okład woskiem pszczelim, plac pudełko na lunch, łóżeczko drewniane pudełko na śniadanie, magazyn żywności, sklepy akcesoriów bento box, lunch w pudełku bento, składany karton, jedzenie koreańskiej.

Materiał Silikon
Cechą żywności silikon
Cechą 02 Składany i przenośny
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Forma 02 Przez CAŁY
Forma Prostokąt

Napisz opinię

Pokrewne produkty